Bi`bakmışsın Kapında`nın Hikayesi

Dalından sofralara 40 yılın hatrıdır bibakmışsınkapında..

70’li yıllarda babamızın pazar tezgahında mantar satarak başlayan yolculuğu bugün Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrinde üretime dönüşmüştür.
Son tüketici ihtiyaçlarındaki yenilik ve değişimlerle birlikte Avcı Gıda Tarım olarak sektörde sahip olduğumuz 40 yıllık tecrübeyi de arkamıza alarak yola çıkmaya karar verdik..
Teknoloji kullanımı ve hızlı bir ivme yakalayan e-ticaret eğilimlerinin bizim sektörümüzde de yansımalarının olacağını ve bu yansımalara hızlı ve doğru bir şekilde cevap vermemiz gerektiğini anladığımızda ‘’bibakmışşınkapında’’ fikrini hayata geçirmeye karar verdik.

Değer zincirinin her bir basamağında yer almak ve üretici olarak son tüketici ile direk iletişim kurabilecek olmak bizi çok heyecanlandırdı.
Eskişehir için ‘’daha sağlıklı bir gelecek’’ için çıktığımız bu yolculuktaki hedefimiz;
81 ilimizde ailelere sağlık, mutluluk ve doğallığı taşımak..

Ayşe ben..
Sevgiyle..
Eskişehir’de..

Bi`bakmışsın Kapındanın Hikayesi

Nasıl Topluyor, Paketliyor ve Gönderiyoruz?

Şeftaliyi Bursa’dan, portakalı Finike’den, elmayı Isparta’dan, kendi bahçemizde yetiştirdiklerimizi mevsiminde topluyoruz. Elmanın en sulusunu, üzümün en dirisini, armutun en tatlısını tek tek seçiyor, özenle paketliyor ve soğuk zinciri bozmadan Eskişehir içinde kendi aracımız ile kapınıza kadar teslim ediyoruz. Eskişehir dışı şiparişlerde yine özenle paketlediğimiz ürünleri anlaşmalı kargo firması ile adresinize gönderiyoruz. Eskişehir içinde esnek teslimat saatlerinde istediğiniz gün ürünlerinizi sizlere ulaştırıyoruz.

Nasıl Topluyor, Paketliyor ve Gönderiyoruz?

Çiflikten En Güzel Anlar